Fabia – auto do zadań specjalnych

Kobiety rzadko mogą sobie pozwolić na komfort zakupu auta wyłącznie dla siebie. Inaczej niż w przypadku mężczyzn, gdzie przede wszystkim ma znaczenie marka. Płeć piękna zazwyczaj potrzebuje pojazdu, który spełni jej wszelkie oczekiwania. Począwszy od przewożenia dzieci, zakupów, dojazdu np. na fitness i oczywiście do pracy z jednoczesnym wykonywaniem wielu czynności, tj. makijaż, korzystanie ze smartfona czy zabawianie dzieci. Do tego potrzebny jest wielozadaniowy sprzęt.

Moc na co dzień

Jadąc do pracy, a przy okazji zawożąc dziecko do przedszkola musisz zawsze być na czas, dlatego potrzebujesz dynamicznego i nowoczesnego sprzętu.  Dzięki Fabii dotrzesz do każdego celu bardziej ekonomicznie i ekologicznie, a do tego jesteś w stałym kontakcie telefonicznym. Dzięki technologii MirrorLink na Twoim ekranie pokładowym wyświetla się zawartość interfejsu smartfona. Nawet, gdy w trakcie jazdy zadzwoni do Ciebie szef, masz wszystko pod kontrolą.

Do codziennych dojazdów do pracy najlepszy jest zwinny 3 cylindrowy silnik, ale jeśli chcesz nabrać prędkości i rozwinąć skrzydła – dynamiczny 4 cylindrowy TSI. Każdy silnik, zarówno benzynowy jak i wysokoprężny, to gwarancja bezkompromisowej niezawodności i wydajności – doradza specjalista ds. sprzedaży Škoda Żagiel Auto, Tomasz Krać.

Po godzinach

Dostosuj swoje otoczenie. W każdej sytuacji i w każdym pomieszczeniu musisz czuć się dobrze, dlatego zadbaj o funkcjonalne detale. Jadąc na fitness lub na spotkanie z koleżankami potrzebujesz mieć wszystko pod ręką. Schowek w desce rozdzielczej pomieści nawet 1 litrową butelkę napoju. Tylne drzwi pomieszczą 0,5 litrową butelkę, natomiast przednie nawet 1,5 litrową.

Zmęczona po całym dniu masz swoich sprzymierzeńców – czujniki parkowania w przednim i tylnym zderzaku pomogą ci w szybko i sprawnie zaparkować, a w razie niepogody już nigdy nie zapomnisz włączyć świateł i wycieraczek dzięki Rain&Light Assistant, czujnikowi  deszczu i zmierzchu.

Gdzieś dalej

Jadąc na wakacje masz pewność że zmieścisz wszystkie swoje rzeczy. Bagażnik Fabii hatchback ma do wykorzystania  330 litrów i aż 1150 litrów przy złożonych siedzeniach, a do tego siatki, które ułatwią utrzymanie porządku i zabezpieczą bagaż. W nowej Fabii dodatkowo zastosowano kieszenie po bokach oparć foteli przednich do przechowywania, np. mapy lub telefonu.

Radość z jazdy zapewnia także aplikacja SmartGate, która  łączy się ze smartfonem lub tabletem, po to aby  przesyłać dane dotyczące jazdy, tj. spalanie, osiągi lub informacje serwisowe. Tak nie wiele potrzeba by mieć spokojną głowę i skupić się na prowadzeniu auta.

Škoda Żagiel Auto, ul. Roztocze 4 a w Lublinie